מהי מדורת גן?

מדורות גן, או FIREPIT מאפשרות ליהנות מאש חמימה בדומה למדורות שאנו מכירים מל"ג בעומר, אך נבדלות מהן ברמת הבטיחות.
במקום שהאש החמימה תכלה בולי עץ, מקורה דווקא במערכת גז חכמה ובטיחותית, בה האש מרקדת ונראית כמו מדורה של ממש.
מנגנון מיוחד מאפשר לשלוט בעוצמתה של האש, ומנגנוני בטיחות מיוחדים מבטיחים שהאש לא תתפשט מחוץ למדורת גן ושילדים קטנים לא יוכלו להדליקה ללא עזרת מבוגר.
מדורות הגן מעוצבות כקערית נירוסטה, או מחופות באבנים דקורטיביות, ומשדרגות כל גינה בשוותם מראה קלאסי ומהודר או מראה יוקרתי.

הוספת פינת ישיבה איכותית סביב מדורת הגן, במרחק מה מהאש, מאפשרת לארח אפילו עשרים אש סביב המדורה בסטייל אמריקאי.
רבים משתמשים בעיצוב משולב תוך הוספת אלמנט ייחודי שמושך את העין.

מדוע לא לנצל את הגינה גם בחורף?

חישבו מה אם הייתם יכולים לנצל את הגינה כמעט כל השנה? אם הייתה ניתן להתחמם בה, ועדיין להישאר תחת כיפת השמיים גם ביום חורפי?
בארצות הברית כבר גילו זאת מזמן. הגינה משמשת לישיבה ואירוח גם בימים קרים, בזכות מגוון רחב של אפשרויות חימום לגינה, כאשר הטכנולוגיה והעיצוב נפגשים בדמות מדורות גן לחימום החצר, כאשר המדורות מגיעות בעיצובים מרהיבים ומחממים את הגוף והנפש.

מתחממים בגינה עם מדורות גן

הגינה הביתית היא אחד המקומות האהובים בבית. בין אם ישיבה מתחת לכיפת השמיים בלילה זרוע כוכבים, או שיחה ערה ביום קייצי מתחת לשמשיה, הקרבה לאדמה, לדשא ולצמחיה הירוקה מרעננים את הנפש. בחודשי החורף, כאשר מזג האוויר מתקרר הגינה ששימשה לאירוח של חברים ומשפחה, או להנאת דיירי הבית הופכת לפחות נעימה, ואנו נאלצים להישאר בין כתלי הבית.

לא צריך לקפוא בחורף כשיש מדורת גן

במקום לשבת בבית ולקפוא בימי החורף, מדורת הגן או בור אש לגינה מהווים אלטרנטיבה חמימה. תוכלו להפנות את הטלוויזיה הביתית מהחלון לכיוון הגינה,
או להוציאה למרפסת, ולצפות בחורף במשחק ספורט או סרט אהוב, ליהנות מכוס שוקו חמימה, וכל זאת תחת כיפת השמיים, גם בימים המעוננים.
אינה רק לעשירים בלבד, וכיום ניתן למצוא FIREPIT במחירים אטרקטיביים ובעיצובים מרשימים.

מדורות גן – בלי ריח רע וללא בלגן

מדורות הגן מאפשרות לכם לשמור על מראה מעוצב ומהודק לגינה. המדורות אינן מדיפות ניחוח רע כמו שריפת עצים או פחמים, ואינן משאירות אחריהן כל פסולת שריפה.
מערכת הגז בתוך מדורות הגן משחררות את הגז בצורה בטיחותית, עם אפשרות שליטה מוחלטת. מתחיל גשם? רוצים לחזור לתוך הבית? כיבוי מדורות הגן הוא פשוט ובלחיצת כפתור,
ומאפשר לכם להדליק ולכבות אותו בקלות, ולנצל את השעות הנעימות בהם מזג האוויר קריר אך לא גשום על מנת ליהנות בגינה הביתית.

לסיכום, מדורת גן היא הלהיט החם של החורף. בחרו עיצוב מותאם לבית או לריהוט הגן, שישדרג את איכות החיים ויהפוך את העונה הקרה בשנה לחמימה ומפנקת במיוחד.